Zapraszamy - Czarter statku 3 Kolory!

Niesamowite rejsy na Mazurach - sprawdź szczegóły -

Czytaj więcej: Ścieżki rowerowe na MazurachWykaz ścieżek rowerowych w regionie Mazur Zachodnich. Łączna długość ścieżek rowerowych to ok. 630,2 km w tym: - utwardzona nawierzchnia 43 km, - nieutwardzona nawierzchnia 587,2 km.

Czytaj więcej: Szlaki wodne na Mazurach ZachodnichPrzedstawiamy Państwu propozycję szlaków wodnych opracowanych przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie i gorąco zachęcamy do czynnego wypoczynku na Mazurach Zachodnich w Powiecie Ostródzkim.

Długość szlaku: 22 km

Czytaj więcej: Szlak pieszy zielony: Olsztynek - Królikowo – Drwęck – Mileno – Stębark – Pole Bitwy GrunwaldzkiejSzlak umożliwia turystom, którzy przyjadą pociągiem do Olsztynka bezpieczną i ciekawą wędrówkę do Pól Bitwy Grunwaldzkiej. Przeznaczony jest dla wędrujących ze sprzętem biwakowym lub tych co mają zapewniony transport powrotny.

Długość szlaku: 9,8 km

Czytaj więcej: Szlak pieszy żółty: Stare Jabłonki – dookoła jeziora Sząg Mały – Stare JabłonkiSzlak nadaje się na dłuższy spacer, proponuję jednak ubrać buty za kostkę, ponieważ częściowo prowadzi on leśnymi ścieżkami.

Długość szlaku: 14,5 km

Czytaj więcej: Szlak Pieszy zielony: Ostróda-Ruś-PiławkiSzlak na dłuższy spacer, z początku prowadzi przez podmiejskie osiedle, na końcu którego dochodzimy do śluzy „Mała Ruś”, można tędy przepłynąć z Jeziora Pauzeńskiego kanałem Ostródzkim do jeziora Szeląg Wielki a nim do Starych Jabłonek.

Długość szlaku: 7,8 km

Czytaj więcej: Szlak pieszy niebieski: Ostróda-PiławkiKrótki szlak na popołudniowy spacer nad jeziorem, ponieważ szlak prowadzi wzdłuż zachodniego brzegu północnej części jeziora Drwęckiego. Warto zwrócić uwagę na groblę, po której kiedyś przebiegała trasa kolejowa Ostróda-Morąg.

Partner

noclegi

Kontakt

ul. Nad Kanałem 17
14-100, Ostróda
Warmińsko-Mazurskie
Pojezierze Mazurskie

+48 693 848 320
+48 603 696 585

Księga Gości

Paulina
Witam, polecam to miejsce! Pokoje czyste i zadbane, lokalizacja idealna, a właściciele to przesympatyczni ludzie. Chętnie tu jeszcze wrócimy! Pozdrawiam ???
poniedziałek, 03, lipiec 2023